Hizmetler
Satış ve Danışma Hattı: Tel: (0212) 551 27 69 Türkçe

Hizmetler

Led-24h aydınlatma pazarına yönelik imalat ve ithalata yönelik yeni teknolojiler geliştirme ve müşterilerimize daha kaliteli çözümler sunma misyonuyla kuruldu.
 
Faaliyet alalanlarımızıı iki ana başlıkta altında ele almak mümkün. 

Teknoloji Geliştirme: Aydınlatma alanında  teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünler geliştirmektedir. Ayrıca üstlenmiş olduğu anahtar teslim projelerde mimari yapılara restorasyon çalışma faaliyetleride bulunmaktadır. 

Hizmetler: Akıllı ev sistemleri  ile yapılarda enerjinin en etkin ve daha verimli kullanılmasının önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. 21 yüzyılda modern led ışık kaynağı ile tasarımı yapılmış SPOT, PROJEKTÖR, ŞERİT LED gibi aydınlatma ürünleri sayesinde konvansiyonel eski sistemlere göre %80'e varan enerji tasarrufu sağlamak artık mümkün olabilmektedir.

Enerji verimliliği artırılması gibi yapılan hesapların proje modeline göre planı yapılmış doğru ışık kaynağını seçmek ne kadar önemli ise, bunların kontrol edilmesi de o kadar önemlidir. 1998 yıllarında güncel olarak hayatımıza giren DALI ( Dijital Adreslenebilir Aydınlatma Arayüzü) ışıklandırma alanlarında oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. DALI ile, LED’li SPOT gibi ışık kaynaklarnı%1 ile %100 aralığında dimmerlenebilmekte (Kısılabilmekte) ve yapının Mimari özelliğine göre istenilen şekilde aydınlatma çözümleri uygulanabilmektedir.