Hizmetler
Sat ve Danma Hatt: Tel: (0212) 551 27 69 Trke

Hizmetler

Led-24h aydnlatma pazarna yönelik imalat ve ithalata yönelik yeni teknolojiler gelitirme ve müterilerimize daha kaliteli çözümler sunma misyonuyla kuruldu.
 
Faaliyet alalanlarmz iki ana balkta altnda ele almak mümkün. 

Teknoloji Gelitirme: Aydnlatma alannda  teknolojiyi yakndan takip ederek yeni ürünler gelitirmektedir. Ayrca üstlenmi olduu anahtar teslim projelerde mimari yaplara restorasyon çalma faaliyetleride bulunmaktadr. 

Hizmetler: Akll ev sistemleri  ile yaplarda enerjinin en etkin ve daha verimli kullanlmasnn önemi her geçen gün biraz daha artmaktadr. 21 yüzylda modern led k kayna ile tasarm yaplm SPOT, PROJEKTÖR, ERT LED gibi aydnlatma ürünleri sayesinde konvansiyonel eski sistemlere göre %80'e varan enerji tasarrufu salamak artk mümkün olabilmektedir.

Enerji verimlilii artrlmas gibi yaplan hesaplarn proje modeline göre plan yaplm doru k kaynan seçmek ne kadar önemli ise, bunlarn kontrol edilmesi de o kadar önemlidir. 1998 yllarnda güncel olarak hayatmza giren DALI ( Dijital Adreslenebilir Aydnlatma Arayüzü) klandrma alanlarnda oldukça geni kullanm alanna sahiptir. DALI ile, LED’li SPOT gibi k kaynaklarn%1 ile %100 aralnda dimmerlenebilmekte (Kslabilmekte) ve yapnn Mimari özelliine göre istenilen ekilde aydnlatma çözümleri uygulanabilmektedir.